יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  0508-480480 המייל שלנו:  [email protected]
  • עקבו אחרי גם ב:
דואלטלפון

הדיקור הסיני -אקופונקטורה

הדיקור הסיני -אקופונקטורה

לפי תפיסת הרפואה הסינית הקיימת למעלה מ-5000 שנה, מחלה נוצרת עקב חוסר איזון בזרימת ה-QI (אנרגיית החיים).
לרוב הבעיה בזרימה נוצרת עקב חולשת איבר מסוים הגורמת להאטה בזרימה במרידיאנים (ערוצי האנרגיה הסמויים מהעין והעוברים לאורך הגוף) בגוף או עקב חולשת איבר מסוים הגורמת להאטה בזרימה, ודיקור פותח את החסימות ומאזן את המצב האנרגטי בגוף.
הדיקור הסיני הנקרא גם אקופונקטורה, מתבסס על דקירת המטופל באמצעות מחטים דקיקות, (השונות במהותן מהמחטים הרגילות בכך שאינן חלולות ולא ניתן להזריק דרכן), לאורך המרדיאנים, בנקודות דיקור ובנקודות כאב.
לאחר האבחון של המרפא הסיני מוחדרות המחטים לנקודות אנרגטיות ספציפיות, ובכך מתאפשר לגוף להתגבר ולהשתחרר מהחסימה.
לאורך השנים נערכו מחקרים מדעיים רבים, במטרה לבדוק האם יש אפקט רפואי מובהק סטטיסטית. חלק ממחקרים אלו הניבו תוצאות חיוביות והראו שדיקור סיני מקל על כאבי ברכיים, מפחית בחילות וכאבים אחרי ניתוחים, מסייע במקרים של כאבי גב (וגם בזמן ההיריון) ואף למצבים של בעיות זקפה.
דיקור סיני הוא שיטה מורכבת המשתנה ממטופל למטופל במספר הטיפולים, אורכם ואופיים ונקודות הדיקור שלהם.
הדיקור הסיני אמנם הוא גישה טיפולית ואף פולשנית, אך היא חלק ממערך טיפולי שלם המבוסס על אבחון, אסטרטגיה טיפולית וטיפול הוליסטי, הרואה את האדם במכלול שלו, ומטפל הן בסימפטומים והן בשורש הבעיה.
משך הטיפול בדיקור נמשך כחצי שעה, אך כאמור הדיקור הסיני הוא חלק מטיפול כולל.

  • דיקור סיני - אקופונקטורה

ד"ר איציק שדה הינו מומחה לטיפול במגוון בעיות רפואיות באמצעות שיטות מתקדמות מעולם הרפואה הסינית- בעיות כגון פציאליס בפנים, כאבי ברכיים וגב, טיפול בדורבן בעקב הרגל ועוד

לפרטים נוספים חייגו - 03-9695632