יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  0508-480480 המייל שלנו:  [email protected]
  • עקבו אחרי גם ב:
דואלטלפון

טווינא Tui na

הטווינא (TWI NA) היא שיטת טיפול סינית שמקורותיה ברפואה הסינית המסורתית. פירוש המילה הוא – "למשוך ולתפוס", ואכן טיפולי טווינא מכונים גם 'הפיזיותרפיה הסינית', המבוססת על מגע דינאמי ואנרגטי, הנע מעבודה נקודתית ועד לנקודה נמרצת על כל הגוף. 

הטיפול יכול להיות עוצמתי ועם זאת רך. הסינים, מטבעם, מעדיפים את הטיפול הכואב יותר, הממריץ יותר, המניע יותר, ואילו במערב אופי הטווינא מעט רך ומעודן יותר. הטיפול בטווינא כולל מגוון של טכניקות לגירוי המרידיאנים (ערוצי האנרגיה) בגוף. כמו כן, משלב המטפל לעיתים שמנים, משחות טבעיות, מיצויי צמחים, קומפרסים חמים או קרים, כוסות רוח ומוקסה, לפי עקרונות הרפואה הסינית ולפי האסטרטגיה הטיפולית שנקבעה ע"י המרפא. 

הטווינא מתמחה בעיקר בבעיות אורתופדיות הקשורות בשלד, בשרירים ובמערכת העצבים כמו: כאבי גב וצוואר, כאבי כתפיים, פריצת דיסק, תחושת נימול בגפיים, דלקות פרקים, דלקות גידים ועוד, אך יעילה גם במצבים כמו עצירות, שלשולים, מתח ואי שקט פנימי. לרוב, הטווינא פועלת כטכניקה בפני עצמה, או כשילוב סינרגטי עם דיקור סיני. 

משך הטיפול הוא כמחצית השעה ומתייחס למצבו הגופני והרגשי של המטופל. ברוב המקרים מרגיש המטופל הקלה משמעותית בכאב כבר לאחר הטיפול הראשון. טיפול הטווינא מתאים לכל הגילאים, אך אופי הטיפול בילדים שונה מזה של מבוגרים.

מחפשים שיטות לטיפוטל בדלקות קשות יותר כגון דורבן בעקב הרגל?

ד"ר איציק שדה המתחמחה בפתרונות לדלקות ובעיות נוספות עם טיפולים מעולם הרפואה הסינית מציע לכם את הטיפול האולטימטיבי והיעיל ביותר - לפרטים נוספים חייגו 03-9695632